if_photoif_put_inmenu
Тегола
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 236-01-52 Показати
+38 (068) +38 (068) 859-22-35 Показати

Тегола - бітумна черепиця Преміум. Унікальна можливість придбати дійсно преміальний продукт за ціною звичайної бітумної черепиці

15 червня 2015

Компанія "Тегола- України" дає унікальну обмежену можливість спробувати преміальний*  продукт за ціною звичайного.

В асортименті небагатьох компаній-виробників є дійсно преміальний продукт. А в лінійці Тегола є бітумна черепиця, яка значно краще стандартних позицій інших виробників!


Її виробляє один з 25 заводів холдингу IWIS (Insulation Waterproofing Industrial System) - Tegola Roofing Products.

 

Бітумна черепиця Лінійки Тегола Преміум имет:

  1. Унікальну геометрію, відмінну від інших виробників.
  2. Відмінну від інших виробників гамму кольорів і переливів.
  3. На 16-30% більший, ніж у інших виробників вага 1 м2, і, відповідно надійність.
  4. Велику щільність армуючого шару.
  5. Базальтову багатофракційне керамізованне посипання.

 

Кожна модель лінійки Тегола Преміум ідеально повторює зовнішній вигляд унікальних вчених покрівельних покриттів, які використовувалися зодчими стародавніх архітектурних форм: тут і благородна кераміка, і вічна дранка; архітектурно будинок можна оформити як вишуканий Версаль або замок іспанського гранда. Все залежить тільки від польоту фантазії.

         
Навіщо використовувати стандарти і бути "як усі?"


Бітумна черепиця Тегола Преміум виробляється з високоякісних матеріалів на сучасному італійському обладнанні з італійськими технологами.

  • Виробник - найдосвідченіший європейський виробник (перший завод з виробництва бітумної черепиці був запущений холдингом в 1976 році).
  • Продукція Tegola Roofing Products має РЄ сертифікат і успішно продається на європейському ринку.
  • Якість продукції контролюється двома власними і двома незалежними лабораторіями.


Тому продукти лінійки Тегола Преміум краще будь-яких аналогів і бездоганні!

 

* Інструкції по монтажу біткмної черепиці Преміум

 

Ліберті: скошені краї пелюсток моделі Ліберті надають проектувальникам можливість найбільш багатогранно передати дизайнерський задум. Колірні відтінки моделі не тільки органічно увіллються в композицію ландшафту, а й зроблять його більш привабливим.

«Кастелло», що означає в перекладі з італійської - замок. Колірна гамма черепиці «Кастелло» складається з п'яти найменувань і імітує різні покрівельні стилі. «Старий Камінь» і «Темний Сланець» викличуть образи середньовічних замків і готичних будівельних канонів. «Червоний Європа» нагадає нам Празький Град і старовинні європейські міста, «Береста» і «Дерево» - дахи Кижей, леміш і дранку. Бітумна черепиця «Кастелло» буде ідеальним покриттям для дахів з крутими схилами і додасть їм неповторну виразність.

Хаотичне расположени пелюсток черепиці моделі Зодчій надає покрівлі оригінальний зовнішній вигляд, що нагадує покриту дранкою дах. Поєднання старовинної форми зодчества і совріменних будівельних технологій розширює можливості втілення архітектурних фантазій.

"Королівське" назва моделі Версаль багато в чому говорить сама за себе і є втіленням вишуканості та благородства. Оригінальна ромбовидна форма черепиці прикрасить будь-який дах, надавши їй особливу витонченість, властиве палацової архітектури.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×